Ahmed kiest liever voor een illegaal bestaan in Nederland dan dat hij met zijn familie moet terugkeren naar het land waar hij geboren is. Hij loopt thuis weg en zoekt een onderkomen in het stadspark. Leo Meijer, een doorgewinterde crimineel op leeftijd, biedt de jongen bed, bad en brood. Maar daar staat natuurlijk wel wat tegenover. Ahmed ziet de uitzichtloosheid van zijn situatie in en neemt het schimmige aanbod aan. Voor hij het weet, is hij de handlanger van een misdadiger. Kan Ahmed zijn draai vinden in de keiharde wereld van Leo?
Boekinformatie
Schrijver: Coen de Kort
Titel: Moord en dat soort dingen
Uitgeverij: Clavis
Jaartal: 2016
Bladzijden: 166
Genre: sociaal/politiek verhaal
Leeftijd: 12+
Mijn mening: 4 sterren
Koop een boek
De leukste plek om een boek te kopen is een (kinder)boekwinkel. Als je toch online wilt kopen doe dat dan via Libris of bol.com en ondersteun mijn website.
Over het boek
- Ik heb dit boek in 2016 gekregen als recensieboek van uitgeverij Clavis
- Ik las dit boek op 17 december 2016. Dit was boek 201 van de boeken die ik in 2016 gelezen heb
- Lees mijn recensie op IkvindlezenNIETleuk
4 sterren, boek voor 12+, boek weggedaan, gelezen in 2016, Nederlands, papieren boek, recensieboek, sociaal/politiek verhaal | aanwinst 2016, gelezen december 2016 |