Stel je voor… een Piet die niet kan rijmen, een bakker die niet meer weet hoe hij pepernoten moet bakken, een pakjesboot die sputtert, een Sinterklaas zonder mantel, Amerigo die werk weigert… Daar moet je toch niet aan denken?! Maar gelukkig is er een Manusje-Van-Alles-Piet, komt er een blinkende witte sportwagen voorbij racen – een geschenk van een dankbare oliesjeik – en weet bakker Snor nog net op tijd pakjesavond te redden. Zo hoeft Sinterklaas niet meer als een verdrietig hoopje in een achtertuin te zitten en weerhoudt een bril hem ervan dat hij de achterkant van Amerigo knuffelt. Door dit boek weet je eindelijk hoe groot de grootste pakjesboot is: nog kolossaler dan gigantisch, nog enormer dan reusachtig. Je leert dat de Bang-In-Het-Donker-Piet niet bang hoeft te zijn omdat Glow-In-The-Dark-Piet meestal in de buurt is. Ook is het fijn te weten dat Tom weer naar school durft en dat het altijd zin heeft om Sinterklaas een brief te schrijven.
Boekinformatie
Schrijver: Hermien Stok, Ina van der Beek, Jenneke Ingelse, Lin de Laat, Liselotte Schippers, Louise Flint, Marianne Miltenburg, Marlies Slegers, Sandra C. Hessels, Sanne Miltenburg, Sarah Brusell, Tom Bergs, Wilma Hollander
Titel: Sint pakt uit. De leukste Sinterklaasverhalen voor kinderen van 2-8 jaar
Uitgeverij: Mira Loves Books
Jaartal: 2015
Bladzijden: 172
Illustrator: Angelina van Kemenade, Caitlyn Korremans, Caroline Smeets, Cora Vlug, Dick Rink, Dorien Poirters, Ellen Vermeulen, Jan Lieffering, Raymond Zachariasse, Sanne Miltenburg, Stouthandel, Susanne Kleinjans-Meulenaars, Wanda Hillebrand-van den Broek
Genre: Sinterklaas
Leeftijd: 6-
Mijn mening: 3 sterren
Koop een boek
De leukste plek om een boek te kopen is een (kinder)boekwinkel. Als je toch online wilt kopen doe dat dan via Libris of bol.com en ondersteun mijn website.
Over het boek
- ik heb dit boek in 2015 als recensieboek gekregen van Raymond Zachariasse
- ik las het boek op 11 november 2015. Dit was boek 174 van de boeken die ik n 2015 gelezen heb
- lees mijn recensie op Ikvindlezenleuk
Voorleesfragment
Of klik hier en ga naar het Youtube-kanaal van Ikvindlezenleuk