Naar de Kunsthal (3 januari 2025)
Vrijdag 3 januari
Vanmiddag zijn we naar de Kunsthal in Rotterdam geweest. We bekeken eerst de tentoonstelling Diva, een tentoonstelling over de creatieve kostuums van iconische artiesten. Er zijn mooie en vooral kleurrijke kostuums te zien.






Daarna bekeken we de tentoonstelling met beelden van Thomas J. Price. Van zijn hand staat ook een mooi beeld bij het centraal station van Rotterdam. Wat een mooie en krachtige beelden staan er in deze tentoonstellingen.






We bekeken de tentoonstelling Midden in de winternacht, met bijna honderd kerststallen uit een privé-verzameling. Er zitten grappige kerststallen tussen.






Als laatste bekijken we de tentoonstelling Storylines over werk van Aimëe de Jongh. Deze tentoonstelling is naar aanleiding van haar nieuwste graphic novel Lord of the flies.



Ter afsluiting van deze middag drinken we wat bij grand-café Loos.
