Verhuisdag 1 (december 2022)
Vrijdag 9 december 2022
Vandaag is onze eerste verhuisdag totdat we naar ons nieuwe appartement kunnen verhuizen. We hebben familieleden die komen helpen met dozen sjouwen. Ondertussen maak ik het appartement schoon.
We zijn de hele dag druk bezig en rond 17 uur is het appartement helemaal leeg en schoon. We doen 1 setje huissleutels in een envelop en gooien de envelop in de brievenbus. Onze makelaar is aankomende week bij de vooroplevering en heeft een sleutel van het appartement.
We hebben een busje gehuurd die volgepakt mee naar Apeldoorn gaat. Onderweg eten we wat bij de McDonalds. Als we in Apeldoorn zijn moeten we de inhoud van het busje nog twee verdiepingen omhoog sjouwen. De wasmachine blijkt te zwaar te zijn om naar boven te tillen en we besluiten dat we de wasmachine morgen naar de milieustraat brengen. Deze wasmachine is inmiddels 10 jaar oud en voor ons nieuwe huis willen we toch een nieuwere en zuinigere wasmachine.
Het was een lange en doodvermoeiende dag.








